eGO-T s LCD 900mAh Steel - štartovací balíček
 
Nový, vynikajúcí systém eGo-T (TANK SYSTÉM) s LCD displejom. Cigareta je oceľovej farby. U nás máte 100% záruku, že nekupujete napodobeninu! Elektronické cigarety sú chránené hologramom originality.

Elektronická cigareta Ego-T LCD funguje na principe opakovane naplniteľného Tank cartridge, do ktorého sa doplňuje e-liquid ľubovoľnej chutí a koncentrácie. Ten sa narazí na atomizér, ktorý sa spojí s batériou. Na LCD displeji vidíte stav nabitia batérie a počet potiahnutí. Balenie obsahuje 2 elektronické cigarety. Model Ego-T LCD je výnimočný vďaka jednoduchosti obsluhy a dlhej výdrži náplne. Napriek sympatickým snahám o dalšie vylepšovanie systému pri iných modeloch je Tank systém pre svoju praktičnosť stále neprekonaný systém!

Nezabudnite si dokúpiť e-liquid podľa vlastného výberu.

Certifikáty: CE RoHs TUV SGS FCC FDA

Jeden z najkvalitnejších výrobcov elektronických cigariet na svete - Microcig Innovation Technology. Spoločnosť Microcig je majiteľom obchodnej značky RoyalSmokers, ktorá je synonymom spoľahlivosti  a kvality.

Štartovací balíček elektronickej cigarety eGo-T LCD obsahuje :

2 x atomizér eGo T
2 x batéria eGo manuál, (900 mAh) LCD
1 x USB nabíjačka QUICK ego
1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)
5 x cartridge Tank (1.2 ml) - prázdne
1 x puzdro
1 x návod

Výdrž potiahnutí na batériu 500-800
životnosť batérie min 300 dobíjacích cyklov
životnosť atomizéra 20000 potiahnutí
Doba nabíjania batérie 3 hod.

NOVINKA: 5-click protection: Stlačte 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačíko a batéria sa uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zapne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stisknite 5x tlačítko do 2 sekúnd.

Záručná doba :
Atomizér: 3 mesiace
Nabíjačka: 24 mesiacov
Batéria: 3 mesiace472


TOPlist
ego-t

Počet návštev