Ego-T Single
 
Nový, vynikajúcí systém eGo-T (TANK SYSTÉM). Prevratný tank atomizér s cartridge, ktoré už nepotrebujú k plneniu striekačku a vatičky ! U nás máte 100% záruku, že nekupujete napodobeninu! Elektronické cigarety sú chránené hologramom originality.

Elektronická cigareta Ego-T Single funguje na principe opakovane  naplniteľného Tank cartridge, do ktorého  sa doplňuje e-liquid ľubovoľnej chutí a koncentrácie. Ten sa narazí na atomizér, ktorý sa spojí s batériou. Balenie obsahuje 1 elektronickú cigaretu. Model Ego-T je výnimočný vďaka jednoduchosti obsluhy a dlhej výdrži náplne.  Z príslušenstva je v balení ešte nabíjačka (ktorá sa dá použiť do klasické 240V zásuvky i do USB prípojky počítača), slovenský návod  a 3 náhradné cartridge.  Napriek sympatickým snahám o dalšie vylepšovanie systému pri iných modeloch je Tank systém pre svoju praktičnosť stále neprekonaný systém!

Nezabudnite si dokúpiť  e-liquid podľa vlastného výberu.

Certifikáty: CE RoHs TUV SGS

Štartovací balíček elektronickej cigarety eGo-T obsahuje :

1 x atomizér eGo  T
1 x batéria eGo manuál, (900 mAh)
1 x USB nabíjačka QUICK ego
1 x USB-adaptér sieťový (220 voltov)
3 x cartridge Tank (1.2 ml) - prázdne
1 x puzdro
1 x návod

Výdrž potiahnutí na batériu min. 800
životnosť batérie min 300 dobíjacích cyklov 
životnosť atomizéra 20000 potiahnutí
Doba nabíjania batérie 3 hod.

NOVINKA: 5-click protection: Stlačte 5x rýchlo za sebou (do 2 sekúnd) spínacie tlačíko a batéria sa  uzamkne, nemôže sa tak stať, že sa Vám batéria sama zapne napríklad vo vrecku. Pre odomknutie batérie opäť stisknite 5x tlačítko do 2 sekúnd.

 

Výrobca: Joyetech

Záručná doba :
Atomizér: 3 mesiace
Nabíjačka: 24 mesiacov
Batéria: 3 mesiace

 

 231


TOPlist
ego-t

Počet návštev